انواع مدلهای پاشنه کفش
ژوئن 28, 2020
Show all

آیا تا به حال این جمله را شنیده اید که کفش ها در #روابط_اجتماعی ما تاثیر گذار هستند.اگر #کفش_گرانقیمت یا ارزان قیمت در پای کسی ببینید چه نگاهی به او خواهید داشت . آیا نگاه افراد مختلف با نوع کفش پوشیدن اشخاص تغییر میکند.

در دنیای امروزی انتخاب کفش در واقع انتخاب نوع شخصیت و اعتبار و سطح روابط اجتماعی شماست. ظاهر و لباس های شما سریعتر از هر چیزی خودش را نشان می دهد.در دید اول ظاهر شما زودتر از زبان شما شخصیت شما را تا حدی برای افراد حاضر مشخص می کند .
حتی شاخه ای از #روانشناسی ( استنتاج ) وجود دارد که روان‌شناسان می‌توانند با ارزیابی رنگ و قیمت و مدل کفش، خصوصیات اخلاقی و اجتماعی و احساسی و حتی جهت‌گیری‌های #سیاسی صاحب آن کفش را هم حدس بزنند .

بطور مثال درمراسم، #مهمانی های خاص و کاملا رسمی ،سعی کنید رنگ هایی که معمولا در موقعیتهای رسمی استفاده می شوند مانند مشکی، قهوه ای، فندوقی  و در مواردی سفید که البته قهوه ای و مشکی هستند را خریداری کنید.

کفش خانم‌ها به میزان حساسیت به قدشان در ارتباط است، عموما خانم‌های قدکوتاه کفش‌های خیلی بلند انتخاب می‌کنند کفش‌هایی که علاوه بر پوشاندن پای آنها اعتماد‌به‌نفس ویژه‌ای در برقراری ارتباط با شخص مقابل‌شان به آنها می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*